Náš přístup

Přinášíme klientům efektivní řešení digitální marketingové strategie na lokální i globální úrovni za pomoci znalostí z celosvětové sítě NEO@Ogilvy. Věříme ve vyšší výkon a synergii propojených vícekanálových kampaní oproti nesouvislým, odděleným nabídkám. Nikdo nekonzumuje média ve vakuu, proto vám předkládáme výhody, proč ke kampaním s námi takto přistupovat.

Naše řešení

Jsme specialisté z různých disciplín a kampaně řídíme tak, aby vytvořily propojenou síť kolem klientových zákazníků. Mediální plány připravujeme individuálně na základě potřeb firmy a jejích zákazníků a díky tomu mají naši klienti přístup k nejlepším postupům při realizaci kampaní v souladu s jejich cíli.

DISPLAY
 • Strategické plánování a nákup online médií
 • Výkonnostní display
 • Programmatic buying
 • Remarketing v obsahové síti
 • Cílení na specifická publika
 • Masivní zásah pro brandový efekt
 • Umístění na významných zpravodajských webech
 • Videokampaně na Youtube a v GDN

Display reklama je nejrychleji rostoucím kanálem v on-line médiích. Technologie nákupu se stávají sofistikovanější, cílení je přesnější a oslovení kvalitnější než kdy dříve. Programatický nákup impresí v reálném čase stejně jako retargeting a tvorba publik jsou schopny přinést do kampaně NEO@Ogilvy dobré výsledky. Díky přístupu k portfoliu reklamních ploch největších vydavatelů umíme skloubit nové technologie s klasickým nákupem na imprese za skvělých podmínek.

Nezávazně nás poptejte
SEM
 • Strategie v rámci SEM (paid search)
 • Správa a optimalizace PPC kampaní (AdWords, Sklik, Yandex)
 • Remarketing ve vyhledávání
 • Produktové kampaně (PLA)
 • PPC kampaně v sociálních sítích (Youtube, Facebook, LinkedIn)
 • Využíváme platformy Kenshoo a Doubleclick Search

Reklama ve vyhledávání je jedním ze stavebních kamenů on-line kampaní. Vyhledávání umožňuje oslovit uživatele, kteří proaktivně hledají informace o Vašich výrobcích či službách. Ať už je cílem budování značky, představení produktů či vyplnění formuláře, vyhledávání je vhodným kanálem pro různé typy kampaní s různými cíli. Nejčastěji jej naši klienti používají pro výkonnostní kampaně, s tvrdšími metrikami, kde je zapotřebí doručit výkon a prodejní výsledky.

Využijte výhod agentury zapojené do globální sítě s přístupem k silným optimalizačním nástrojům. Máme zkušenosti se správou kampaní v celém regionu střední a východní Evropy. Poptejte u nás ještě dnes!

Nezávazně nás poptejte
Programatický nákup a Real Time Bidding

Svět digitálních médií se rapidně mění a my i naši klienti se musíme přizpůsobovat zvyšujícím se nárokům na přesnost cílení a kvalitu oslovení. Díky technologiím RTB lze nakupovat kvalitní a cílené displayové imprese aukčním způsobem v reálném čase a výrazně tak zefektivnit oslovení pomocí bannerové reklamy a cílit kampaně pouze na relevantní cílovou skupinu.

Již v roce 2010 jsme jako jedna z prvních agentur v České republice realizovali kampaně na principu Real Time Bidding. Od roku 2012 spravujeme pro naše klienty jejich kampaně na špičkové platformě Doubleclick Bid Manager, kterou provozuje společnost Google. Realizujeme kampaně i v dalších platformách, jako Adform, Tubemogul, Mediamath nebo Trade Desk.

Nezávazně nás poptejte
Afilliate
 • Příprava affiliate strategie
 • Správa a podpora affiliate kampaní
 • Vyjednávání s partnery a udržování vztahů
 • Měření, analytika a tzv. fraud management

Affiliate marketing programy přinášejí za jasně definované náklady garantované výkony. Jedná se o další, nezanedbatelný zdroj návštěvnosti, který pomáhá zvýšit Vaše prodeje a získávat nové zákazníky. Zároveň je to jedna z příležitostí, která nachází stále větší uplatnění v marketingových plánech. Oslovením vhodného cílového publika inzerovaného produktu či služby Vám pomůže s růstem prodejních výsledků.

Můžete namítnout, že affiliate marketing je určitý „mikrokosmos“ digitálního ekosystému. Ten zahrnuje všechny druhy kanálů a jako obchodník ztrácíte určitým způsobem kontrolu nad svou značkou. To je jeden z důvodů, proč je vhodné mít partnera, který bude pozorně a efektivně affiliate kampaň řídit a zapojí tuto činnost do širšího marketingového mixu.

Díky širokým možnostem nastavení lze affiliate program plně přizpůsobit potřebám klienta, ať už se jedná o nastavení modelu spolupráce (cena za lead, prodej či „revenue share“), zdrojů návštěvnosti, typů reklamních materiálů, měření apod.

Nezávazně nás poptejte
Digitální produkce
 • Webové konzultace
 • Tvorba webu
 • Tvorba bannerů
 • Příprava content strategy

Jakákoliv produkce spojená s Vaší kampaní je pro nás stejně důležitá jako plánování kampaně samotné. UX analýza konverzní cesty, výroba bannerů či testování jednotlivých variant. Ze zkušeností víme, že kvalita produkce může významně ovlivnit výsledky kampaně, a proto se zaměřujeme na špičkové řemeslné zpracování a osvědčené „best-practice“ řešení.

Nezávazně nás poptejte
Data
 • Atribuční modelování
 • Segmentace
 • Adservingové technologie (Adform, Doubleclick, Sizmek)
 • Analytické konzultace

Takřka všechna naše rozhodnutí ohledně kampaní jsou založena na datech. Analytiku, měřitelnost a jasné výsledky považujeme za základní stavební kameny naší činnosti. Určete správně ROI kampaní, vyberte správný atribuční model pro své vyhodnocení, najděte správnou cílovou skupinu, analyzujte své zákazníky a jejich chování na webu a změřte efektivitu kampaní napříč kanály. Všechny tyto informace Vám pomáhají dělat správná rozhodnutí a vést efektivní kampaně.

Nezávazně nás poptejte
Nezávazně nás poptejte

Efektivita

Klademe důraz na maximální cenovou efektivitu, a proto využíváme systémy pro optimalizaci kampaní v reálném čase.

Optimalizace

Optimalizujeme kampaně napříč všemi on-line kanály a využíváme vlastních statistických atribučních modelů. Pro klienta se snažíme zvýšit příjmy a optimalizovat mediální výkon. S většinou našich klientů spolupracujeme dlouhodobě.

Lokální i globální zásah

Pomáháme lokálním i globálním klientům. Zajišťujeme správu nadnárodních klientů, a to v oblastech programatického nákupu a placeného vyhledávání. Z jednoho místa tak umíme spravovat kampaně v zahraničí pro české klienty i obráceně.

Transparentnost

Pracujeme podle transparentního cenového modelu a ve vhodných případech i na základě success fee.

Špičková kreativita i kvalita

Efektivita i originalita naší práce je pravidelně potvrzována výsledky soutěží kreativity a efektivity na domácí i světové scéně.

Za poslední 4 roky skupina Ogilvy získala ocenění na IMC Awards, Epica Awards, PIAF, EFFIE, Louskáček (ADC Awards), Český direkt &Promo Internet Effectivness Awards, WEBTOP 100

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti NEO@Ogilvy Czech, s.r.o.“, ke stažení zde.